Jesteśmy pionierami
branży mobile w Polsce.

Zaczynaliśmy w 2012 roku. Byliśmy świadkami i uczestnikami początku ery smartfonów. Doskonale pamiętamy ekscytację wielkimi możliwościami, które otworzyły się dzięki ich popularyzacji. Ten stan pozostał w nas do dziś i ciągle napędza nas do działania 🙂

Przez ten czas poznaliśmy wszystkie tajniki technologii mobilnych i opracowaliśmy swój własny przepis na udaną aplikację mobilną. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów dla polskich i zagranicznych klientów. W naszym portfolio są marki takie jak SnowShow, Lasy Państwowe, STAG, Festiwal Sunrise i wiele innych. Dostarczane przez nas rozwiązania pozwalają w pełni wykorzystać potencjał coraz powszechniejszych urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów.

Tworzymy oprogramowanie dedykowane najpopularniejszym systemom tj. Android, iOS (iPhone, iPad) oraz Windows Phone. Łącząc nasze pasje, stworzyliśmy zaangażowany zespół specjalistów, który sprosta wszystkim wyzwaniom. Niezależnie od tego czy potrzebujesz jedynie fachowej konsultacji, prostej aplikacji czy może rozbudowanego systemu informatycznego – spełnimy Twoje oczekiwania.

Tworzymy kilkunastoosobowy zgrany zespół, pracujący stacjonarnie w naszym biurze w centrum Białegostoku. Nasz zespół to project manager, UX designer, programiści Android (Java, Kotlin, Flutter), iOS (Objective-C i Swift) a także specjaliści od aplikacji serwerowych (Python, PHP). Dzięki tak szerokim specjalizacjom jesteśmy w stanie zająć się każdego rodzaju projektem „od A do Z”.

Robert Kondracki

Współwłaściciel ⋅ Project manager

Urodzony manager. Ewangelista metodyki zwinnej – agile. 

W domu mąż i ojciec na pełen etat. Po godzinach konstruktor maszyn – jedną z nich jest obrabiarka CNC własnej konstrukcji. W planach ma budowę… ups – to tajemnica!

Michał Powichrowski

Współwłaściciel ⋅ ux Designer

Wykładowca studiów podyplomowych kierunku UX design na Politechnice Białostockiej. 

Projektant z 10-letnim doświadczeniem w obszarach projektowania interfejsów i interakcji. Lubi ładne rzeczy. Gadżeciarz.

Jakub Poskrobko

Współwłaściciel ⋅ programista

Pasjonat programowania urządzeń mobilnych, nie tylko smartfonów.

Wieczorami pracuje nad swoim projektem samochodu wyścigowego. Gdy potrzebuje sterownika automatycznej skrzyni biegów, pisze go sam.

Jak pracujemy

Ważne jest dla nas, abyś mógł w pełni zaangażować się w proces powstawania produktu — od wstępnych szkiców aż po gotową aplikację.

Do planowania prac i zarządzania projektami wykorzystujemy platformy będące branżowym standardem, między innymi JIRA, GitLab, Jenkins, Slack, Trello. Ułatwiają one komunikację, usprawniają proces przekazywania feedbacku, dają wgląd w postęp prac i kontrolę nad budżetem. Zapewnia to wysoką jakość a także przekłada się bezpośrednio na krótszy czas realizacji.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy także zintegrować się z dowolnymi narzędziami używanymi w Twojej organizacji.

Potrzebujesz aplikacji mobilnej dla swojej firmy?

Napisz do nas już dziś — otrzymasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.