Jesteśmy pionierami
branży mobile w Polsce

Zaczynaliśmy w 2012 roku. Zaledwie 25% Polaków posiadało wtedy smartfony, a jedynie 9% zdawało sobie z tego sprawę* — czyli miało świadomość, że ich telefon to smartfon i potrafiło wykorzystać jego możliwości 🙂 To czasy, gdy flagowym modelem był dziś już nieco archaiczny iPhone 4S oraz konkurujący z nim Samsung Galaxy S3.
Tworzyliśmy nasze pierwsze aplikacje, gdy na Marsie lądowała sonda Curiosity, a na nowo otwartym Stadionie Narodowym w Warszawie toczyły się emocjonujące rozgrywki Mistrzostw Europy. Tak tak, to już ponad pół dekady!

Przez ten czas poznaliśmy wszystkie tajniki technologii mobilnych i opracowaliśmy swój własny przepis na udaną aplikację mobilną. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów dla polskich i zagranicznych klientów. W naszym portfolio są marki takie jak SnowShow, Lasy Państwowe, STAG, Festiwal Sunrise i wiele innych. Dostarczane przez nas rozwiązania pozwalają w pełni wykorzystać potencjał coraz powszechniejszych urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów.

Tworzymy oprogramowanie dedykowane najpopularniejszym systemom tj. Android, iOS (iPhone, iPad) oraz Windows Phone. Łącząc nasze pasje, stworzyliśmy zaangażowany zespół specjalistów, który sprosta wszystkim wyzwaniom. Niezależnie od tego czy potrzebujesz jedynie fachowej konsultacji, prostej aplikacji czy może rozbudowanego systemu informatycznego – spełnimy Twoje oczekiwania.

Robert.jpg

Robert Kondracki

Współwłaściciel ⋅ Project manager

Urodzony manager. Ewangelista metodyki zwinnej – agile. 

W domu mąż i ojciec na pełen etat. Po godzinach konstruktor maszyn – jedną z nich jest obrabiarka CNC własnej konstrukcji. W planach ma budowę… ups – to tajemnica!

Michal.jpg

Michał Powichrowski

Współwłaściciel ⋅ ux Designer

Projektant z 10-letnim doświadczeniem w obszarach projektowania interfejsów i interakcji. Lubi ładne rzeczy. Gadżeciarz.

Wykładowca studiów podyplomowych kierunku UX design na Politechnice Białostockiej. 

Kuba.jpg

Jakub Poskrobko

Współwłaściciel ⋅ programista

Pasjonat programowania urządzeń mobilnych, nie tylko smartfonów.

Wieczorami pracuje nad swoim projektem samochodu wyścigowego. Gdy potrzebuje sterownika automatycznej skrzyni biegów, pisze go sam.

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji dopasowanej do potrzeb Twojej firmy?

A może zastanawiasz się nad modernizacją istniejącego systemu? Skontaktuj się z nami! Przeanalizujemy Twój problem i przedstawimy najbardziej optymalne rozwiązanie.